Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, і голос твій нам душі окриля.

Цими днями в ДНЗ ясла-садку «Веселка» вшанували пам'ять видатного сина Україні Т.Г.Шевченка

Поки сонце з неба людям весело сія

Пом'янути не забудьте дороге ім'я.

На Вкраїні милій Канів на Дніпрі

Тут його могила на крутій горі

І дорослі й діти йдуть.

І барвисті квіти Кобзарю несуть

Тож як будеш часом в Каневі колись

 

Дідусю Тарасу низько поклонись.

Як берізка листя дарувала

Нещодавно відповідно до річного плану та з метою розвитку у дітей творчихздібностей було проведено осіннє свято "Як берізка листя дарувала". Вихованці залюбки виконували ролі та смакували дарами осені.

До Дня Матері

Теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері. Перші кроки зроблені тримаючись з а мамині руки. Перша пісня – мамина. Першу іграшку дала мама. І перша порада – теж мамина.

В ДНЗ «Веселка» проведено ряд заходів до цього свята. Діти шанували Маму піснями, віршами, танцями. Було показано інсценівку за твором В.О. Сухомлинського «Сьома дочка».

В ДНЗ театральній діяльності надається дуже велике значення. Цими днями придбано ляльки для театру. Презентація театру відбулася на заходах, приурочених до Дня Матері.

До 200-річчя Т.Г. Шевченка

Тарас Григорович Шевченко – видатний діяч, славний син українського народу. Цими днями вся Україна низько кланяється його таланту, його генію. Для українського народу березень пов'язаний з іменем Великого Кобзаря – Тараса Шевченка, захисника бідних і поневолених людей, співця рідної землі.

У ДНЗ ясла-садку «Веселка» ці урочисті дні святкували проведенням тематичних свят: «Ми – онуки Великого Кобзаря», «Свято Шевченківської пісні», «Малі художники – ровесники Тараса».

Новорічне свято

Андріївські вечорниці