"Веселі старти"

Відповідно до річного плану  у ДНЗ "Веселка" нещодавно пройшло спортивне свято "Веселі старти". Учасниками стали діти середніх груп. На початку естафети "лікар" (вихователь середньої групи №1 Супрун О.В.) перевірила готовність вихованців до змагань. Гуртова Ю.А. (вихователь середньої групи №2) пояснювала учасникам правила та підбадьорювала їх.  Фізкультурна розвага включала різноманітні конкурси на розвиток спритності, швидкості і сили. В результаті перемогла дружба, а завідувач Гуртова В.Д. нагородила учасників змагань нагрудними командними медалями.

Цікавинки з життя садочка

Сюжетно-рольова гра - основа входження дитини в соціум. 

"Я вже вихователь!!!" (Ліза Інта, середня група №2)

Атестація педагогічних працівників 2015

Педагогічна діяльність потребує від фахівця постійного вдосконалення професійної майстерності. Одним із засобів, що мотивує освітян до професійного зростання, є атестація.

26 березня 2015 року в ДНЗ «Веселка» пройшла атестація педагогічних працівників:

Гуртової Валентини Дмитрівни, завідувачки ДНЗ «Веселка» на встановлення категорії «спеціаліст вищої категорії»

Кошель Вікторії Василівни, вихователя-методиста ДНЗ «Веселка» на підтвердження раніше присвоєної категорії «спеціаліст вищої категорії»

Моцак Таміли Миколаївни, завідувачки ДНЗ «Ялинка», с. Свидовець на підтвердження раніше присвоєної категорії «спеціаліст І категорії»

Походні Люмили Миколаївни, вихователя ДНЗ «Малятко», с.Озеряни на встановлення категорії «спеціаліст ІІ категорії»

Задорожної Світлани Михайлівни, вихователя ДНЗ «Веселка» на підтвердження раніше присвоєній категорії «спеціаліст».

Кожен педагог представив результати своєї діяльності за допомогою мультимедійних засобів у вигляді цікавого портфоліо і виставкою педагогічних надбань.

Гарні слова привітання та побажань були сказані методистом РМК відділу освіти Вітюк Тамілою Володимирівною.  Вдячність  педагогічну працівників за професіоналізм, за впровадження інноваційних технологій, за піклування про підростаюче покоління висловила завідувачка ДНЗ Гуртова Валентина Дмитрівна.


Семінар «Творчість вихователя-запорука успішного впровадження інноваційних технологій»

На базі ДНЗ ясла-садка «Веселка» було проведено семінар «Творчість вихователя – запорука успішного впровадження інноваційних технологій» за участю начальника відділу освіти Лоленка С.М., заступника начальника відділу освіти Ляшенко Т.О, методиста ЧІППО Полуян О.Ф., методиста з дошкільної освіти Вітюк Т.М.  На семінарі було показано інноваційні технології, які впроваджуються в роботу ДНЗ: методика «Театр фізичного виховання дошкільнят за М.Єфіменко» (вихователь Лисенко В.П.), «ТРВЗ» (вихователь Супрун О.В.), методика Карла Орфа (музичний керівник Лесенко В.І.)


Увага! Увага! Увага! Акція «Допоможи захисникам!»

Дуже просимо приєднатися до збору гуманітарної допомоги для 93 аеромобільної бригади, що дислокується у м.Донецьк. військові, захищаючи нас від ворога, потребують моральної і матеріальної підтримки.

Необхідно:

Теплі речі: куртки, светри, штани, шапки, перчатки, шкарпетки, тепла натільна білизна.

Ліки: проти застудні та противірусні препарати, льодяники від кашлю.

Продукти: мівіна, консерви, чай, кава, цукор-рафінад.

Також важливі дитячі малюнки та листи підтримки для наших захисників.

 

ДОПОМОЖІТЬ ЗБЕРЕГТИ НАШУ КРАЇНУ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ!

 

Координатори акції: В.Д. Гуртова – завідувачка, С.В. Кот – практичний психолог.

 

12 вересня день народження відомого педагога В.О. Сухомлинського.

Було проведено одну із форм роботи з кадрами – педагогічні читання.

1.       В.О. Сухомлинський  про розвиток пізнавальних інтересів у процесі дослідницько-пошукової діяльності дитини.

2.       Казковий дивосвіт В.О. Сухомлинського

3.        Добірка казок В.О. Сухомлинського (Практичне завдання. Вміння педагогів виразно читати казки для дітей).

Атестація- це відповідально!

По ДНЗ «Веселка» видано наказ «Про створення атестаційної комісії та атестацію педагогічних працівників». Ознайомлюємося з Типовим положенням про атестацію та готуємо творчі звіти. Засідання атестаційної комісії відбудеться 07.10.2014 року.

2 вересня 2014 року в ДНЗ «Веселка» було проведено засідання педагогічної ради.

Тема «Підсумки роботи за 2013-2014 н.р., затвердження плану роботи на 2014-2015 н.р.»

1.       Підсумки роботи педагогічного колективу за 2013-2014 н.р.

2.       Затвердження плану роботи на 2014-2015 н.р. Основні завдання педагогічного колективу.

3.       Затвердження форм планування освітньо-виховного процесу.

4.       Обговорення матеріалів Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

Колектив ДНЗ «Веселка» в новому навчальному році буде працювати над проблемою «Формування дитячої особистості, підготовка її до органічного входження до соціуму, природного і предметного довкілля через освоєння основних видів життєдіяльності». Виходячи з цього, основними завданнями на новий навчальний рік вважати:

1.       Формування в дітей дошкільного віку культури здорового способу життя, як домінуючого начала в структурі особистості, на основі національно-моральних чеснот.

2.       Активізація пізнавальної діяльності та створення оптимальних умов для розвитку індивідуальних здібностей (за В.Сухомлинським)

3.       Поглиблення знань дошкільнят про виховання кращих національних рис характеру: доброти, чесності, милосердя; відродження звичаїв і традицій українського народу; правое виховання дошкільнят.

 

Розпочався новий навчальний рік. Щиро вітаємо дітей, педагогів і батьків. Зичимо міцного здоров'я, здобутків, творчості і мирного неба над головою.

В ДНЗ «Веселка» було проведено тематичне заняття «Україна єдина». Без миру немає дитинства, немає майбутнього.  І в малому і в дорослому серці відчувалася велич і любов до рідної України. Всі разом виконали гімн  нашої держави.

Протягом  атестаційного періоду 2013-2014 навчального року в ДНЗ ясла-садку «Веселка» відбувалися творчі звіти вихователів, які атестуються – Мироненко Алли Володимирівни та Ткаченко Галини Григорівни.

Мироненко Алла Володимирівна працює над технологією раннього навчання читанню дітей за методикою М.О. Зайцева. Суть даної технології – в ігровій формі навчити дітей читанню по складах. Кубики М.О. Зайцева поділяються за такими критеріями: колір, об'єм, звучання, вібрація наповнювача, вага, поєднання ознак. Також використовуються спеціальні таблиці.

Навчання читанню за методикою М.О. Зайцева відбувається у три етапи:

1.     Ознайомлення з кубиками і таблицями, вивчення складів.

2.     Читання одного слова

3.     Читання тексту, ігри-тексти з кубиками.

Ткаченко Галина Григорівна працює над проблемою розвитку творчих здібностей дітей засобами нетрадиційної зображувальної діяльності. Дітям дуже подобається замість звичайного пензлика використовувати під час малювання зубні щітки, свічки, штампи з овочів, косметичні палички, нитки  Вихованці також знайомі з технікою видування та кляксографією. Але  найбільше задоволення діти отримують від малювання долоньками та пальчиками.

Турбота про здоров'я дітей – найважливіше завдання дошкільного навчального закладу. Цьому сприяє проведення повного обсягу форм фізичного виховання, зокрема фізкультурно-оздоровчий гурток. На цьому тижні відбулося чергове заняття гуртка «Непосиди» під керівництвом Світлани Миколаївни Лупини.